Ručné prístroje

 

Leister Triac S

stručný popis:
najrozšírenejší teplovzdušný prístroj. Pohodlné držanie prístroja, je vhodný pre každú aplikáciu vonku i vo vnútri. Na nahrievanie, zváranie, stehovanie, ohýbanie, zmršťovanie termoplastických materiálov a fólii.

 

 

 


  

 

Leister Triac ST

stručný popis:
Inovovaný, najrozšírenejší teplovzdušný prístroj. Pohodlné držanie prístroja, je vhodný pre každú aplikáciu vonku i vo vnútri. Na nahrievanie, zváranie, stehovanie, ohýbanie, zmršťovanie termoplastických materiálov a fólii.

 

 

 


  

 

Leister Triac AT

stručný popis:
Digitálne zobrazenie parametrov. Regulovateľné množstvo vzduchu v rozsahu 50–100 %. Ovládanie multifunkčným tlačítkom „e-Drive“. Kontrola teploty v uzatvorenom obvode. Je vo svojej triede najľahší hmotnosť iba 1kg. Je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov. Vhodný pre prácu na staveniskách. Napätie 230V.

 

 

 


  

 

Leister Electron ST

stručný popis:
Ohrievač alebo tiež zváračka. Výkonný prístroj 320 l/min. Vhodný predovšetkým na nahrievanie, ohrievanie, tvarovanie, zmršťovanie a aktiváciu povrchov v najrôznejších priemyselných aplikáciach, ďalej tiež k opravám plastových autodielov, vysušovaniu vlhkých plôch, rozmrazovaniu zamrzlých potrubí, odstraňovaniu starých náterov, sterilizáciu obalov a mnohé ďalšie. V spojení so širokozáberovou tryskou vhodný tiež na zváranie strešných krytín (hydroizolácie). Napätie 230V.
 

 

 


  

 

Leister Hot Jet S

stručný popis:
Najľahší kompaktný zvárací prístroj iba 580 g. Plynule regulovateľná teplota a množstvo vzduchu. Techn. údaje: HOT JET S. Napätie [V] 100, 120, 230. Frekvencia [Hz] 50/60. Výkon [W] 460. Teplota [°C] 20 - 600. Množstvo vzduchu (20°C) [l/min] 20 - 80. Stat. tlak [Pa] 1600. Hmotnosť s prívodnou šnúrou [g] 580. Rozmery [mm] 235 x 70, rukoväť 40. Trieda ochrany II / s dvojitou izoláciou. Hladina emisie hluku [dB] 59. Násuvné hrdlo ø 21mm.

 

 

 


  

 

Leister Ghibli

stručný popis:
Vďaka dvouúrovňovému prepínanie množstvo vzduchu a plynule regulovateľné teplote, nachádza tento prístroj uplatnenie v najrôznejších oboroch.
Univerzálny Leister prístroj pre zváranie a zmršťovanie
Výsledky zvárania sú minimálne závislé na kolísanie napätia a teplote okolitého prostredia
Dve úrovne prietoku vzduchu
Široká ponuka príslušenstva


 

 

 

 


  

 

Leister Diode S

stručný popis:
Ručný prístroj Leister DIODE S je veľmi úspešnou kombináciou jednoduchej manipulácie a výkonu s plynulou reguláciou teploty zvárania.
Prívod vzduchu dúchadlom Leister ROBUST, MINOR alebo stlačeným vzduchom
Chladená trubica výhrevného telesa
V kombinácii s ľahkým dúchadlom Leister MINOR vhodný aj pre mobilné použitie
Násuvné a skrutkovacie trysky pre guľaté a profilované zváracie drôty


 

 

 

 


  

 

Leister Diode PID

stručný popis:
Vďaka elektronickej kontrole v uzavretom el. obvodu pracuje zváračka plastov Leister DIODE PID vždy so správnou teplotou, ktorá sa zobrazuje na displeji a je ľahko regulovateľná. Prívod vzduchu dúchadlom Leister ROBUST, MINOR alebo stlačený vzduch
Digitálny displej zobrazuje teplotu
Chladená trubica výhrevného telesa
Násuvné a skrutkovacie trysky pre guľaté a profilované zváracie drôty
V kombinácii s ľahkým dúchadlom Leister MINOR je táto obľúbená "leisterka" [lajsterka] vhodná aj pre mobilné použitie

 

 

 

 


  

 

Leister Labor S

stručný popis:
Malá ale šikovná "lajsterka" LABOR S nájde uplatnenie v mnohých odboroch. Ideálne pre zváranie v ťažko prístupných miestach. Zváranie bez námahy aj pre malé ruky. Ovládanie teploty potenciometrom Veľmi malý a ľahký prístroj Ideálne pre bodové zváranie a zváranie drôtom Prívod vzduchu dúchadlom ROBUST alebo MINOR alebo stlačeným vzduchom V spojení s dúchadlom MINOR vhodný aj pre mobilné použitie.

 

 

 


  

 

Leister Welding Pen S

stručný popis:
Leister WELDING PEN sú optimalizované ručné prístroje pre rychlosvařování. Ich štíhly dizajn a externý prívod vzduchu pomocou otočnej vzduchovej hadice Vám ušetrí veľa námahy.
Prívod vzduchu dúchadlom Leister ROBUST alebo stlačený vzduch
Otočná vzduchová hadica
Chladená trubica výhrevného telesa
Jednoduché ovládanie potenciometrom

 

 

 


  

 

Leister Welding Pen R

stručný popis:
Leister WELDING PEN sú optimalizované ručné prístroje pre rychlosvařování. Ich štíhly dizajn a externý prívod vzduchu pomocou otočnej vzduchovej hadice Vám ušetrí veľa námahy. Vďaka elektronickej kontrole v uzavretom el. obvodu pracuje prístroj Leister WELDING PEN R vždy so správnou teplotou, ktorá sa zobrazuje na displeji a je ľahko regulovateľná.
Digitálne zobrazenie teploty
Otočná vzduchová hadica
Prívod vzduchu dúchadlom Leister ROBUST alebo stlačený vzduch
Chladená trubica výhrevného telesa
 

 

 


  

 

Leister Minor

stručný popis:
Nenechajte sa mýliť malými rozmermi a nízkou hmotnosťou dúchadiel Leisetr MINOR. Toto dúchadlo dodáva dostatok vzduchu pre zváranie s prístrojmi Leister DIODE PID, DIODE S alebo LABOR S.
Ľahké a kompaktné
Mobilná dodávka vzduchu pre zváracie prístroje Leister
Vhodné aj pre práce na staveniskách
 

 

 


  
 

Leister Forte S3

stručný popis:
Najvýkonnejší ručný prístroj od firmy Leister. Vhodný predovšetkým pre bezplameňové zmršťovanie obalov paliet a neskladného tovaru.
Najvýkonnejší bezplameňový prístroj pre zmršťovanie obalov paliet
Rovnomerné zmrštenie
Použiteľný aj vo veľmi stiesnených uzavretých priestoroch
Integrovaný podstavec