Podlahové krytiny


Leister Unifloor S

stručný popis:
Potenciometrom riadený teplovzdušný automat Leister UNIFLOOR S zvára podlahové krytiny z PVC-P, PE, linolea a modifikovaných termoplastov bez nutnosti meniť nastavenia. Elektronické riadenie ohrevu automatický rozjazd Automatické vypnutie pojazdu pri náraze na stenu Všetky podlahové krytiny možno zvárať bez nutnosti meniť nastavenia.
 

 

 


  Leister Unifloor E

stručný popis:
Teplovzdušný zvárací automat Leister UNIFLOOR E zvára podlahové krytiny z PVC-P, PE, linolea a modifikovaných termoplastov rýchlosťou až 7,5 metra za minútu bez nutnosti meniť nastavenia. Opakovateľnosť výsledkov vďaka digitálnemu zobrazenie nastavených a aktuálnych hodnôt Elektronické riadenie ohrevu Plynule nastaviteľný prietok vzduchu Všetky podlahové krytiny možno zvárať bez nutnosti meniť nastavenia automatický rozjazd Automatické vypnutie pojazdu pri náraze na stenu.
 

 

 


  Leister Groover

stručný popis:
Drážkovacia fréza Leister GROOVER reže drážky pre zvary do silných, odolných podlahových krytín z PVC-P, PE a linolea. Tri valčeky mu umožňujú plynulý kĺzavý pohyb a rez v konštantnej hĺbke aj pri vysokých rýchlostiach. Drážkovanie všetkých typov podlahových krytín Veľmi vysoká rotačná rezná rýchlosť v dvoch úrovniach Nastaviteľné vodiace koleso pre presný pojazd Drážkovanie je možné aj pri okrajoch Práca bez prachu a nečistôt vďaka prídavnému ventilátoru a vaku na prach.